Merhaba !

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Sonunda havalar ısınmaya başlıyor. En sevilen dönem Bahar dönemi! Kampüste festival havası hakim oluyor. Herkes bahçede ders çalışıp kahve içiyor ,çimenlere uzanıp sohbet ediyor. Hatta derslere geç kalmaya başlıyoruz! Şimdiden 1-2 saatliğine hava güneş açtığında bile heyecanlanıp baharın nasıl olacağını bekliyoruz. Üstelik bu sene bahar bize güzel bir sürprizle geliyor! ‘’PALM’’

Palm nedir , ne işe yarar , nasıl ulaşırım ,ve nereden bulurum? 

Aslında çok basit! Kampüste kafamızı çevirdiğimiz her yerde PALM logolu  elektrikli scooter’lar ile karşılaşacağız. Ne olduğunu anlamak için hemen App Store’dan ya da Google Play’den mobil uygulamayı indirip maceramızın ilk adımını atmış olacağız. 

Mobil uygulamadaki haritadan bize en yakın scooter’ı belirleyip yanına gideceğiz. Scooter’ın üzerindeki QR kodu uygulamaya taratıp ilk turumuzu başlatacağız! 

Dilediğin yere özgürce ulaşmanın yeni aracı Palm artık seninle! Yolculuğunu istediğin noktada sonlandırabilirsin. Scooter ‘ı herhangi bir istasyona teslim etmene gerek yok, yayaları veya diğer araçları engellemeyecek bir noktada park etmen yeterli. 

Uygulamada Palm’ı nasıl kullanman gerektiği hakkında yeterli bilgiler mevcut. Küçük bir inceleme sonrasında sürüşe hazır olacaksın. Hoşgeldin! 🙂

Türkiye, elektrikli scooter kiralama uygulaması Palm ile çok yakında buluşuyor! 🙂  

More to explorer

KAPAT

×

Sepet